Kategorie

Newsletter

TOP MARKETING to projekt, który jest synergią naszych możliwości i oczekiwań. Doświadczenie zdobywamy od 2008 roku. Od początku istnienia firmy misją jest produkcja gadżetów reklamowych oraz zestawów upominkowych najwyższej jakości z zachowaniem przystępnych cen. Działania nasze sprawiają, że jesteśmy uznanym dostawcą na polskim rynku, a świadczone usługi pozostają na stałym, wysokim poziomie. Top Marketing współpracuje z najlepszymi dostawcami i producentami zarówno polskimi jak  i zagranicznymi. W ramach projektu TOP Marketing stworzyliśmy Brand Top Gadżety, którego wizytówką jest witryna TopGadżety.com.pl Prezentujemy w niej najciekawsze artykuły reklamowe i promocyjne indywidualizowane do potrzeb klienta w celu wsparcia sprzedaży i kształtowania wizerunku oraz świeże spojrzenie na współpracę z klientami, dla których produktem jest nasza i kreatywność, praca i poszukiwanie rozwiązań.   

Gadżety Top Marketing

Znajdziecie tutaj Państwo również ciekawie podane słodycze reklamowe oraz niespotykane zestawy upominkowe całoroczne oraz na Boże Narodzenie i Wielkanoc. W naszej ofercie znajdują się przeróżne słodycze reklamowe, które mogą Państwo wykorzystać w promocji własnej firmy. Indywidualne znakowanie i atrakcyjne opakowanie, a co najważniejsze, świetny smak, sprawiają, że dzięki słodyczom reklamowym każda firma zostanie pozytywnie zapamiętana. Proponujemy Państwu : cukierki, lizaki, czekoladki, ciasteczka, śliwki, bombonierki i wiele innych.

Słodycze Top Marketing

Kosze delikatesowe i zestawy upominkowe to kolejna propozycja na upominki biznesowe, którymi możemy obdarować naszych Klientów, Kontrahentów, Pracowników i bliskie osoby. Aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku nieustannie poszerzamy nasza ofertę asortymentową, wprowadzając nowe produkty, nowe opakowania i nowe rozwiązania kompleksowe w zakresie zestawów i co kilka miesięcy zmieniamy naszą ofertę. W naszych zestawach upominkowych i koszach prezentowych można znaleźć pięknie zapakowane słodkości, wykwintne alkohole, aromatyczne herbaty, zdobione pierniczki, produkty Premium itp.